Stevige basis en sfeer zorgden ervoor dat we ons door niets of niemand omver lieten blazen
De GHOR bestaat 25 jaar en tijdens dit gehele jubileumjaar blikken we terug in de tijd. Dit keer is Chris…
Lees verderDe Ambulancedienst en de brandweer in Zuid-Holland Zuid hebben tijdelijk een extra uitrukpost in Dordrecht ingericht. Deze post is nodig omdat er, vanwege de afsluiting van de Wantijbrug/N3, op belangrijke wegen in en om Dordrecht extra verkeerdrukte wordt verwacht. De brandweer beschikt, zolang de Wantijbrug/N3 dicht is, tijdelijk over drie en de Ambulancedienst over twee uitrukposten op het Eiland van Dordrecht.
De tijdelijke uitrukpost komt op het terrein van Rijkswaterstaat aan de Laan der Verenigde Naties 115. De plek ligt gunstig vlakbij de op- en afrit-ten van de A16 (21 Dordrecht-Centrum). Extra maatregel die de brandweer in die periode neemt, is dat ze in de gemeenten Papendrecht en Dordrecht bij een gebouwbrand steeds vanuit twee posten aanrijden, zodat de kans groter is dat een tankautospuit snel op de plek des onheils kan komen.
De maatregelen gelden alleen tijdens spitsuren; van 05.30 tot 09.30 uur en van 16.00 tot 20.00 uur. Buiten de spitstijden werkt brandweer vanuit de gebruikelijke twee posten. Overigens krijgen de hulpdiensten zoals brandweer en ambulance de mogelijkheid om wèl van de Wantijbrug gebruik te maken.
De GHOR bestaat 25 jaar en tijdens dit gehele jubileumjaar blikken we terug in de tijd. Dit keer is Chris…
Lees verderIn 2025 bestaat de GHOR 25 jaar! Een mijlpaal om bij stil te staan én om te vieren met iedereen…
Lees verder
GHOR Zuid-Holland Zuid
Prof. Kohnstammlaan 10
3312 KL Dordrecht